Erasmus+ KA2 Strategic Partnership for Higher Education projekt "Tundlike teemade käsitlemine klassiruumis"

Tartu Ülikooli Aasia keskuse juhib Kesk-Euroopa Ülikooli (Ungari), Hradec Králové Ülikooli (Tšehhi) ja Varssavi Majanduskooli (Poola) töötajatega tehtavat koostööprojekti, millega soovitakse luua nende riikide üldhariduskoolide õpetajatele, sotsiaaltöötajatele ja ülikoolide õppejõududele materjale, mis toetaks neid delikaatsete teemade käsitlemisel tunnis või loengus. Projekti eesmärk on anda teadmisi ja töövahendeid inimestele, kes seisavad klassi ees ning tunnevad ebakindlust, kui peavad rääkima tundlikest asjadest. Sellisteks vahenditeks võivad olla harjutused, õppemeetodid, strateegiad või ka lihtsalt nõuanded.

Projekti kestvus: 01.2020-02.2022

Projekti koduleht: sisu.ut.ee/sensiclass

Projekti rahastaja: Euroopa Komisjon „Erasmus+ KA2 Strategic Partnership for Higher Education“ meetme alusel

Ajakirjanike vestlusring