Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute magistriõppekava

Aasia ja Lähis-Ida on kaks maailma kõige põnevamat ja kiiremini arenevat piirkonda, mis loovad väljakutseid ja pakuvad võimalusi 21. sajandiks. Aastaks 2050 elab selles piirkonnas ligi 60% maailma tarbijatest, Hiinast saab vaieldamatu suurriik, hindi, urdu ja araabia keel domineerivad suures osas maailma äris, islam muutub ja mitmekesistub tänu oma kokkupuutele modernsusega ning globaalne. ränne avaldab jätkuvalt survet Euroopale ja Lähis-Idale.

Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute magistriõppekava on loodud, et anda huvilistele põhjalik arusaam Aasia ja Lähis-Ida majanduste, poliitika, kultuuride, ühiskondade ja keelte kohta (nt jaapani, hiina, korea keel). Me anname võimalusi õppida erinevaid keeli (nt jaapani, hiina, korea, araabia keel) ja saada nii akadeemilisi teadmisi kui ka luua võrgustikku rahvusvahelistelt õpingukaaslastelt. Õppekeel on inglise keel. Õpe on tasuline, ent on võimalik saada ka stipendiumeid.

Loe õppekavast ja stipendiumivõimalustest lähemalt siit.

2020. aasta 30. juulil meie hulgast lahkunud Lee Teng-hui 李登輝, hüüdnimega Mr. Democracy, koos praeguse presidendi Tsai Ing-weniga 蔡英文.

Teadlikkuse tõstmise minut - kes on taivanlased?

Praktika

Praktika

MEXT stipendiumite tutvustus. Foto: Jaapani suursaatkond Tallinnas

Jaapani riiklikud stipendiumid kandideerimiseks avatud