Robert Weatherley aine “Poliitika ja poliitiline mõtlemine kommunistlikus Hiinas”

Alates 1. oktoobrist on Johan Skytte Poliitikauuringute Instituudis Aasia poliitika külalisprofessoriks dr Robert Weatherley. Sel semestril õpetab ta 1. novembril algavat online kursust “Poliitika ja poliitiline mõtlemine kommunistlikus Hiinas” (“Politics and Political Thinking in Communist China”).

Lisainfo inglise keeles:  Robert is also an affiliated lecturer at the Department of Politics and International Studies in the Institute of Continuing Education at Cambridge University. His research focuses on the (discourse of) nationalism in China, his most recent books include History and Nationalist Legitimacy in Contemporary China.

"Politics and Political Thinking in Communist China", 6 EAP (sobib ka sessioonõppele). Registreeru kursusele (kuni 02.11.2020)

2020. aasta 30. juulil meie hulgast lahkunud Lee Teng-hui 李登輝, hüüdnimega Mr. Democracy, koos praeguse presidendi Tsai Ing-weniga 蔡英文.

Teadlikkuse tõstmise minut - kes on taivanlased?

JapDel

Jaapani delegatsioon: eestlased on veenvalt näidanud, miks Ukrainat peab toetama ja Venemaa tuleb peatada

Taiwan

Keskus ootab Taiwani-uuringute külalisprofessori kohale kandidaate