Autor:
Andres Vaher

Aasia äri ja majandusega seotud mikrokraadid - kandideerimistähtaega pikendati

21. sajand on Aasia sajand. Sel dekaadil on liikumas majanduslikud, ühiskondlikud ja poliitilised jõujooned just antud regiooni. Seepärast on Aasia-teemalisi teadmisi üha rohkem vaja. Kuni 18.09 saab kandideerida kahele mikrokraadile, mis keskenduvad Aasia ärile ja majandusele. Mikrokraadi vilistlasel on teadmised ja oskused Aasia ettevõtetega koostöö tegemiseks, antud turgudele sisenemiseks ja koostööpartnerite paremaks mõistmiseks.

Mikrokraad "Ärikäitumine Ida-Aasias" pühendub äri ja majanduse spetsiifikatele Ida-Aasias. Suurem rõhk on Jaapani majanduse arengul ja äri eripäradel, mille mõistmine annab tugeva põhja Jaapani turule sisenemiseks kui ka jaapanlastega äri edendamiseks. Samas vaadatakse ka üldiselt Ida-Aasia ärikäitumise arengut ja erisusi – oluline on küll teada ja mõista teatud mustreid, kuid veel olulisem on osata nendele reageerida. Mikrokraad annab näpunäiteid kuid ämbrisse astumist vältida. Mikrokraad maksab 1590€. Lähem info - Ärikäitumine Ida-Aasias - DELTA Management School | DELTA Management School (ut.ee)

Mikrokraad "Äri ja majandus Aasias" annab ülevaate majandusarengutest Aasias ning teoreetilised teadmised ja tausta ettevõtluse rahvusvahelistumisest. Samuti on mikrokraadi kaasatud praktikud, kes avavad oma Aasia turgudel kogutud kogemusi. Mikrokraadi tasu: 1590€. Lisainfo - Äri ja majandus Aasias - DELTA Management School | DELTA Management School (ut.ee)

2020. aasta 30. juulil meie hulgast lahkunud Lee Teng-hui 李登輝, hüüdnimega Mr. Democracy, koos praeguse presidendi Tsai Ing-weniga 蔡英文.

Teadlikkuse tõstmise minut - kes on taivanlased?

Praktika

MEXT stipendiumite tutvustus. Foto: Jaapani suursaatkond Tallinnas

Jaapani riiklikud stipendiumid kandideerimiseks avatud