"Äri ja Aasia - kiirkursus teadlastelt” loengukursus ootab osalejaid!

“Äri ja Aasia - kiirkursus teadlastelt” on loeng Aasia turgudest, mis toimub 4.märtsil. Ülevaatlik loeng tutvustab kuulajale Euroopa ettevõtete kogemust Jaapani juhtimisstiili ülevõtmisest.

Loengut on oodatud kuulama üliõpilased ja ärindusega seotud inimesed, kelle huvid on seotud Aasiaga: laienemine Aasia turgudele, võtta üle Aasia riikides levinud tööviise või teha koostööd sealsete ettevõtetega. Loengu ettekandja ja korraldaja: Kaoru Natsuda (PhD, Ritsumeikan Asia Pacific University), Urmas Varblane (PhD, Tartu Ülikool)

Ajakava:

● 4.03, kell 11.00-12.00 Kaoru Natsuda “Transfer of Japanese style management to the Czech Republic: the case of japanese manufacturing firm”. Delta maja, Narva mnt 18 - 1005

Loeng toimub inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud. Loengut korraldab Tartu Ülikooli Aasia keskus heas koostöös majandusteaduskonna.

Ps! Alguselt väljakuulutatud 3-päevane kursus toimub ühe loenguna 4.03, sest 5. ja 6.03 ettekandja pidi loengud ootamatult tühistama. Vabandame ebamugavuste pärast!

Külasta ka meie FB üritust - https://www.facebook.com/events/144085253414060/