Dr Thai Van Nguyen pälvis auhinna üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil

Dr Van Thai Nguyen kaitses 2019. sügisel doktoritöö teemal “The first study of the treatment outcomes of patients with cleft lip and palate in Central Vietnam”, mille juhendajaks oli Triin Jagomägi. Sellega ta pälvis üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil terviseuuringute doktoriõppe kategoorias III preemia.

Edukale kaitsmisele ja Eesti Teadusagentuuri auhinnale lisaks pälvis Dr Nguyen 2019 NOF Hattoni-nimelise auhinna. Ta esindab NOF-i (Skandinaavia Hambaravi Uuringute Assotsiatsioon) 2020 aastal Washington, D.C.-s toimuval võistlusel. Lisaks teenis noorteadlane oma tööga välja Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse Instituudi stipendiumi.

Dr Van Thay Nguyen on olnud osa rahvusvahelisest projektist nimega “Joint capacity building in biomedical higher education through adopting international academic standards and transferring technology between European and Vietnam universities—EDUSHARE”, mille raames arendati Vietnami ülikoolide arstiõpet, toetades õppekvaliteedi parendamist, doktorantide väljakoolitamist ja oskusteabe vahendamist.

Noore doktori edusammudest saab lähemalt lugeda NOF-i lehelt.