Martti Kalda: Prostitutsiooni põhjustest Lõuna- ja Kagu-Aasias (11.09)

TÜ Rahvusvaheliste Suhete Ringi sellenädalane loeng keskendub karmile teemale - prostitutsioon, selle põhjused ja tagajärjed Lõuna- ja Kagu-Aasias. Orientalist Martti Kalda tutvustab auditooriumile intrigeerivat teemat, loengule järgneb ka arutelu- ja küsimustering.

Martti Kalda on orientalist ja tõlkija, kes on töötanud India ja Kesk-Aasia kultuuriloo lektorina Tallinna Ülikooli Eesti humanitaarinstituudis (uurimisvaldkondadeks on India vanem ajalugu ja kultuur ning sanskriti keel), Tallinna Rahvaülikoolis, Usuteaduse Instituudis, Eesti Diplomaatide Koolis ja Eesti Kunstiakadeemias. Martti Kalda on kirjutanud arvukalt artikleid, avaldades nii arvamust aktuaalsetel teemadel kui tutvustades eesti lugejale Aasia eri külgi. RSR soovitab loengu eel tutvuda Martti Kalda Ööülikooli salvestusega: https://bit.ly/2Ld4YoE.
Lektor on varasemalt külastanud RSRi 2015. aasta kevadel, mil teemaks tulid Ida-Pakistani-Hiina suhted.

Üritus Facebookis.

Pildil prostituutide erikool, Ho Chi Minh City. Philip Jones Griffiths, 1980.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!