Autor:
erakogu

Palvused, karneval ja džinnid – Elo Süld külalisteadurina Indoneesias

Igal Tartu Ülikooli õppejõul on võimalik võtta vaba semester, mille ajal ta ei pea õpetama ja saab keskenduda oma teadustööle. Kevadsemestriga algas Aasia keskuse juhataja ja usuteaduskonna islamistika lektori Elo Sülla vaba semester. Ühe kuu, nimelt veebruari veedab ta Indoneesias. Ta on Airlangga Surabaya Ülikooli sotsiaal- ja poliitikateaduste teaduskonnas külalisteadur, hoides pilku peal ka sealse humanitaarvaldkonna tegemistel. Elo Süld kirjutas usuteaduskonna blogisse, miks ta otsustas külastada just Indoneesiat, mida on ta seni jõudnud ära teha ja mis veel kindlasti plaanis. Postitust saab lugeda siit.

Ajakirjanike vestlusring

Keerukate teemade selgitamisel on teadlased ajakirjanikele väga oodatud partnerid

Doktorant teeb laval ettekannet

Kalendrisse kirja: doktorantide kolme minuti loengute konkurss toimub 2. oktoobril