Paneel tärkavast Aasiast Delta majanduskonverentsil 18.09

Kolmanda Tartu Ülikooli Delta majanduskonverentsi koondteema on "Uute arengumudelite otsingul". 18.09 toimuv konverents keskendub, millised võiks ja peaks olema uued, senisest kaasavamad ja säästlikumad arengumudelid nii inimese, organisatsiooni, ettevõtte kui ka riigi ja ühiskonna tasandil.

Tartu Ülikooli Aasia keskusel on hea meel kureerida paneeli "Aasia tärkav mõjuvõim koroonast puretud maailmas", mis algab kell 13.00 ruumis 1005. Arutelus uuritakse lähemalt, millised pöördeid toovad maailmamajandusse tärkav Aasia koroonast puretud maailmas ja mida peaksid Eesti ja Euroopa ettevõtted tegema täna, et sellega toime tulla, küsimused, millega seisame silmitsi. Täpsemalt küsitakse "Milline on õiglane kesktee isiklike vabaduste, kodanike õiguste ja kohustuste vahel COVID-iga kaetud maailmas?", "Kuidas erinesid lääne ja ida lähenemised viiruse tõkestamiseks ja sellega toimetulekuks?" ja "Kas õige kriisistrateegia on loonud uusi võitjaid ehk kasvatanud majanduslikku tulu?"

Paneeli modereerib Liisi Karindi (Asia Update). Osalevad Eva Liias (TÜ Aasia keskus), Kai Kreos-Nemčok (EAS Aasia keskus), Marko Mihkelson (EV Riigikogu) ja Ott Pärna (TÜ Delta keskus).

Kuni 10. septembrini pilet 25 €. Lisainfo: https://delta.ut.ee/kalender/delta-economics-conference-2020/