Stipendiumid Jaapanis õppimiseks - pikendatud tähtaeg 28.06

Jaapani Suursaatkond Eestis vahendab Jaapani Haridus-, Kultuuri, Spordi-, Teaduse ja Tehnoloogia Ministeeriumi (MEXT) stipendiume ja mitmeid Jaapani Fondi programme. Need programmid võimaldavad Eesti kodanikel sõita Jaapanisse lühemateks või pikemateks õppereisideks, omandada haridust või viia läbi teadusuuringuid Jaapani ülikoolides. Nende õppe-ja kultuurivahetusprogrammide peamine eesmärk on edendada teineteisemõistmist jaapanlaste ja eestlaste vahel, julgustada paremini mõistma Jaapanit ning edendada rahvusvahelist koostööd.

Eesti õpilased saavad kandideerida Jaapanis õppimiseks järgmistele stipendiumitele:
• Magistriõppe stipendium (Research Student Scholarship)
• Bakalaureuseõppe stipendium (Undergraduate Scholarship)
• Kutsekolledži stipendium (Specialized Training College Scholarship)
• Tehnikakolledži stipendium (College of Technology Scholarship)

Taotluse esitamise tähtaeg on kõikidel stipendiumitel: 28. juuni, 2021. Kõik nõutud dokumendid peavad korrektselt täidetuna jõudma selleks kuupäevaks Jaapani saatkonda. Esimese vooru läbinutega võetakse ühendust.
Seoses COVID-19 pandeemiaga võib ette tulla muudatusi avalduste esitamise ajakavas.

Vajuta siia, et saada lähemat infot.