"Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute" õppekava kandideerimistähtaeg 30.06

30. juunini saavad Euroopa, EEA, Šveitsi ja Ühendkuningriigi kodanikud kandideerida "Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute" magistriõppekavale.

Aasia ja Lähis-Ida on kaks kõige kiiremini arenevat regiooni maailmas. Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute õppekava tutvustab nende piirkondade majandust, poliitikat, ühiskonda, keelt ja kultuuri. Iga üliõpilane saab koostada individuaalse õppekava. Valitud õppeained, praktika ja semester välisülikoolis aitavad õpingute lõpuks saada oma valdkonna eksperdiks.

Ingliskeelne valdkondadevaheline õppekava võimaldab tegeleda Aasia ja Lähis-Ida riikide majanduse ja ettevõtlusega, poliitilise arenguga, demograafilise olukorra ja rändega. Õpingute käigus saab tutvuda valitud piirkonna kultuuri ja religiooniga ning analüüsida traditsioonide mõju tänapäeva maailmale. Eraldi teemadena käsitletakse globaliseerumist ning Aasia ja Lähis-Ida kokkupuutepunkte nii Euroopa, Põhja-Ameerika kui ka teiste maailma piirkondadega. Erilist rõhku pannakse valitud riigi või piirkonna keele õppimisele.

Vaata lähemalt - ut.ee/cames