Autor:
erakogu

Eesti Välissuhete Nõukoja arutelu "Aasia tulevikustsenaariumid ja Eesti"

Eesti Välissuhete Nõukoda alustab uut hooaega! Esmaspäeval, 12. septembril kell 18.00 toimub EVN-i arutelu Aasia tulevikustsenaariumid ja Eesti, mille aluseks on juunis väljaantud samanimeline raport. Osalevad projektis osalenud Meelis Kitsing (Estonian Business School), Eiki Berg (Tartu Ülikool) ja Monika Reinem (Välisministeerium). Vestlust juhib Marko Mihkelson (Riigikogu).

Tegemist on avaliku üritusega, kuhu on oodatud kõik huvilised. Arutelu saab jälgida nii kohapealt kui virtuaalselt. Vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha siit.

Ismet Suleimanov

Ismet Suleimanovi magistritöö krimmitatarlaste kollektiivsest traumast pälvis Tartu Ülikooli Aasia keskuse stipendiumi

Wei Chen

Wei Cheni magistritöö Hiina Ida-Minyagi ennete süsteemi kohta pälvis Tartu Ülikooli Aasia keskuse stipendiumi