Autor:
Erakogu

Kõrgetasemeline delegatsioon Omaanist arutas koostöövõimalusi Tartu Ülikooliga

16. mail külastasid Omaanis asuva Sultan Qaboosi Ülikooli esindajad Tartu Ülikooli.

Külalised huvitusid eestkätt Tartu Ülikooli infotehnoloogia ja genoomika erialadest ja teaduskoostööst. Omaani delegatsiooni liikmed kohtusid lisaks rektor Toomas Asserile ka Johan Skytte poliitikauuringute instituudi, ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse ning kultuuriteaduste instituudi esindajatega. Samuti räägiti Aasia keskuse ja usuteaduskonna esindajatega võimalikust koostööst araabia keele ja islami õpetamisel.

Kohtumisel arutati kahe ülikooli võimalusi teaduskoostööks, sealhulgas üliõpilaste ja õppejõudude õpi- ja teadusrändeks. Visiidi käigus väisas välisdelegatsioon ka Delta keskust, geenivaramut ja ettevõtet Positium OÜ.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
India suursaadik

India suursaadik räägib 9. oktoobril India välispoliitikast

Eesti keele õpik jaapanlastele

Ilmus jaapanlastele eesti keelt tutvustav raamat

värvilised jooned

Sillad teadusalade ja ühiskonna vahel. Miks ja kuidas teha eri valdkondi ühendavat teadustööd?