Autor:
erakogu

Turu Ülikooli Ida-Aasia uuringute keskus külastas Tartut

Esmaspäeval ja teisipäeval külastas Tartut Turu Ülikooli Ida-Aasia uuringute keskus.

Keskuste esimene kohtumine toimus 2020. aastal. Senine koostöö on viinud mõlema keskuse osaluseni projektis “ReConnect China”, mida rahastab Euroopa Komisjon, ja ühe projekti ideeni, mis veel ootab rahastajat. Kahe päeva vältel arutlesime keskuste koostöövõimalusi teadus- ja õppetöö vallas. Töötasime gruppides, et kaardistada olemasolevaid huvisid, arenguvajadusi ja rahastusvõimalusi. Kirja said ka ideede elluviimiseks vajalikud sammud.

JapDel

Jaapani delegatsioon: eestlased on veenvalt näidanud, miks Ukrainat peab toetama ja Venemaa tuleb peatada

Taiwan

Keskus ootab Taiwani-uuringute külalisprofessori kohale kandidaate