Akihiko Tanaka loeng "The Rise of the Indo-Pacific: Opportunities for Cooperation between Japan and Europe”

Eile korraldas Tartu Ülikooli koostöös Jaapani Suursaatkonnaga Tallinnas veebiloengu teemal “The Rise of the Indo-Pacific: Opportunities for Cooperation between Japan and Europe”.

Veebiloengul esines prof Akihiko Tanaka (National Graduate Institute for Policy Studies president) ja arutelu modereeris Ene Selart (Aasia keskuse Jaapani koordinaator). Loengus käsitleti India ja Vaikse ookeani regiooni poliitikat Euroopa Liidu ja Jaapani vahelise koostöö võtmes, keskenduti nii ajaloolistele, majanduslikele, aga ka välispoliitilistele teemadele, mis selles piirkonnas maailma riikide huvikeskmes asuvad.

JapDel

Jaapani delegatsioon: eestlased on veenvalt näidanud, miks Ukrainat peab toetama ja Venemaa tuleb peatada

Praktika

MEXT stipendiumite tutvustus. Foto: Jaapani suursaatkond Tallinnas