Osale konverentsil "Majandus ja kultuur Euroopa Liidu ning Jaapani vahel"

Tartu Ülikool ja Estonian Business School kutsuvad doktorante konverentsile „Majandus ja kultuur Euroopa Liidu ning Jaapani vahel“.

Ingliskeelne konverents, mis toimub 14.-15. oktoobril, Tartu Ülikoolis keskendub ELi ja Jaapani majandussuhetele ja paneb erilist rõhku kultuuri rollil nende suhete edukal loomisel ja hoidmisel. Multidistsiplinaarne konverents kutsub üliõpilasi osalema ja saatma lühikokkuvõtteid nende enda uurimis- ja doktoritöödest, mis käsitlevad eelpool mainitud teemasid, sh:

• Euroopa/Eesti kaubandus- ja ärisuhted Jaapaniga
  • Organisatsiooni juhtimine ja/või organisatsioonikultuur Jaapanis
  • Kultuuri roll turunduses ja majanduskoostöös ELi ja Jaapani vahel
  • Turundus Jaapanis
  • EL-i kaubavahetus Ida-Aasiaga

Konverentsile on oodatud osalema doktorandid ja teadustööst huvitatud magistrandid. Piiratud kogus doktorante saavad teha ka ettekandeid oma uurimistööst.  Ettekande tegemiseks saada kokkuvõtte (abstract) nimetatud või asjakohastel teemadel. Abstraktid peaksid olema vahemikus 300-500 sõna, ingliskeelsed ja saadetud peakorraldajale hiljemalt 30. augustiks 2021. Konverentsile saab registreeruda kuni 15. septembrini. Registreerumiseks vajuta siia lingile.

Korraldajad väljastavad osalemissertifikaadid kõigile neile, kes seda soovivad ja osalevad kogu programmis. Korraldajad otsivad ka võimalust avaldada valitud teadustööd eelretsenseeritud ajakirja eriväljaandes.
Registreeru siin. Lisainfot saab meie kodulehelt või peakorraldajalt (Elo Süld, elo.suld@ut.ee).

Üritus korraldatakse Tartu Ülikooli Aasia keskuse, majandusteaduskonna, kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli ning Estonian Business Schooli koostöös ja sellega tähistatakse 100 aastat Eesti ja Jaapani sõprusest. Üritust toetab Euroopa Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).