Tule Aasia turge tuvustavale seminarile EAS-i 9.10

EAS kutsub ettevõtteid, ametnikke, üliõpilasi ja muid huvitatud osapooli osalema 9. oktoobril toimuvale seminarile "Estonishing Asia – are we catching up or running behind Asia?"

India, Jaapani ja Hiina majandus liigub jätkuvalt kasvutempos ning seejuures on koostöö Eesti ja Aasia vahel viimaste aastate jooksul oluliselt edasi arenenud. Nii Aasia tarbijad kui valitsused on aina enam huvitatud koostööst Eesti ettevõtetega ning seetõttu on Aasia turgudele sisenemine tänasel päeval lihtsam kui kunagi varem. Samas muutuvad kohalikud turud äärmiselt kiiresti ning seega peavad ka Eesti ettevõtjad olema kursis sealsete arengutega, et olla suutlikud kohalike turgude potentsiaalist kasu lõikama ning regulatsioonide vahel orienteeruma.

Just seetõttu ootame Eesti ettevõtjaid, ametikke, üliõpilasi ja muid osapooli seminarile: "Estonishing Asia – are we catching up or running behind Asia?". Seminar annab ülevaate India, Jaapani ja Hiina majandusest, võimalustest ning sellest, mis suunas liiguvad trendid.

Tule seminarile ja saa uusi teadmisi India, Jaapani ja Hiina turu kohta. Lisaks on seminar suurepäraseks võimaluseks kohtuda Aasia infokeskuse ekspertidega.

Täpsem info ja registreerimine siin.